U.S Polo'da İlgili Yok.

Taner U. |

U.S Polo 'dan kırmızı renk v yaka bir kazak aldım ve kazağı aldığım akşam, şık bir beyaz gömlek, üzerine kırmızı kazağım ve üzerine beyaz bir montla kullanmaya kalktım ve gece evime dönüp montumu çıkardığımda gözlerime inanamadım. Montumun içi kıpkırmızı yine gömleğim kıpkırmızı olarak boyanmış bir haldeydi.

Gömleğimi çöpe attım ve fırsatını bulduğum ilk anda montum ve kazağımı alarak satın aldığım mağazaya gittim. Sağolsun mağaza müdürü Y*** bey gerekli ilgiyi göstererek, kazağımı değiştirdi montumuda kuru temizlemeye vereceğini söyledi. İşte herşey montumun kuru temizlemeden boya lekesi çıkmadan gelişi ile başladı ve şuan Polo'da sorunumu çözebilen bir yetkili yok. Bana döneceklermiş.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner U.
  18 Mart
  11:11

  Firmada muhatap yok diye boşuna demiyorum, daha sorunumu bile anlamamışlar. bana verdikleri cevap ürünün yıkama talimatlarına dikkat etseymişim boyamamış, iyide ben ürünü daha hiç yıkamadım ki. ürün yıkamadan ilk kullanımda boya verdi. Madem ben haksızım mağaza müdür neden benden özür dileyip kazağı iade alıp montumuda kuru temizlemeye verdi acaba ? Şikayetimin arkasındayım...

 • 18 Mart
  09:37

  Sayın İlgili,

  Müşterimize konu hakkında bilgi iletildi.

  Saygılarımızla,

  U.S. POLO ASSN. Müşteri Hizmetleri