U.S Polo Yanlış Ürün ve Tedarik Edilemeyen Ürün Problemi!

Nigar Seda A. |

U.S Polo markasının internet sitesi üzerinden yüklü miktarda yaptığım alışverişlerde bile sürekli sıkıntı yaşıyorum. Her siparişimde illa ki ellerinde olmadığı için göndermedikleri ürün oluyor. Madem elinizde ürünler yok neden siteye stoğu varmış gibi ekliyorsunuz. Son alışverişimde de 3 adet kadın yelek ve 1 adet kadın kazak siparişi verdim. 3 yeleğin hiçbiri gelmedi 3 gün stoklu gibi sitelerinde durdu ve ayrıca iade etmeleri bir haftayı geçti.

Yanlarında almış olduğum kazak ise resmen kamera şakasıydı. Yakasında Polo etiketi olan Mavi Jeans markalı bir ürün geldi. Ürünü hemen geri gönderdim ve 1 haftayı geçmiş olmasına rağmen hala iadem yapılmadı. Çağrı merkezi zaten hiçbir şey hakkında bilgi sahibi değil. Böyle iyi bir markanın internet sitesi bu kadar kötü olmamalı. İşlemler bu kadar uzamamalı. Bir daha sipariş verir miyim bilmiyorum. İademin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  12:41

  Sayın Müşterimiz,

  Konu ile ilgili görüşebilmek adına iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşamadık.Detaylı bilgi almak için 444 60 44 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  U.S. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri