19 Şubat 2013

U.S Polo Üründe Açılma Meydana Geldi!

Mağazadan aldığım ürünü tabanında yaptığı açma ve yüzeyinde oluşan çatlaklar dolayısıyla fabrikaya geri gönderilmek üzere mağazaya teslim ettim. 11/02/2013 tarih, R51456-26724 numaralı ürün inceleme raporunda; ayakkabının ön kısmındaki bölgesel deformasyonların sürtünme sebebiyle gerçekleştiği ve ayakkabının tabanındaki açılmanın yapıştırıldığı, yapılan inceleme sonunda üretim ve malzeme problemine rastlanmadığı tespit edilmiştir denilmektedir.

Ancak ayakkabının tabanındaki açılmanın hiçbir şekilde işlem görmemiş olduğu, açılmanın tamir edilmediğini ve ürünün faturasını geriye göndermedikleri tarafımdan tespit edilmiştir. Mağduriyetimin giderilmesi açısından şikayetimin incelenmesini rica ederim.

Cengizhan 42 Okunma

Cevaplar

 • Cengizhan22 Şubat 2013

  şimdi yine aradılar biz size faturanızı yollayamıyoruz siz magazadan isteyeceksiniz onlar bizden isteyecekler diye... lanet olsun böyle mağazacılağa da anlayışa da.. verdiğim para haram zıkkım olsun.

 • Cengizhan22 Şubat 2013

  evet cevap verdiler verdikleri cevap ayakkabıyla yolladıkları ürün inceleme raporundakiyle aynı neymiş efendim kullanıcı hatası.. hayır ayakkabı bu ayağımızdan başka bi yerimize mi giyecektik... faturamı mağazaya gönderdikleri anda tüketici haklarına şikayet edeceğim.. bundan sonra da aydınlı gruba ait ne marka varsa nerde mağaza varsa bütün tanıdıklarımı uyaracağım..

 • U.S. Polo Assn. Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sayın İlgili, Müşterimize konu hakkında bilgi iletildi. Saygılarımızla, U.S.POLO ASSN. Müşteri Hizmetleri

 • Cengizhan20 Şubat 2013

  bugün aydınlı gruptan aradılar şikayetinizi ilgili birimlere aktarıp size geri dönüş yapacağız dediler.. dönüş yapacaklarını sanmıyorum ama belki on onbeş güne ararlar.. Zaten telefonda hiç bir bilgi vermediler en son çare pazartesi günü tüketici hakları masasına başvurmak..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön