21 Şubat 2015

U.S Polo İlgisizlik!

31.01.2015 günü Kentpark AVM U.S. Polo satış mağazasından bayan montu aldım. 10 Şubat günü montun sağ arka kol kısmı dikişleri açıldığını ve montun asma kısmında da aynı sorunun olduğunu fark ettim. 15 Şubat günü Kdz. Ereğli U.S. Polo satış mağazasına gittim. Mağaza sorumlusuna bu sorunu ilettim. Bana dedi kullanıcı hatası siz montu çekiştirmiş olduğunuz için dikiş atmış! Dedi. Beni terziye yönlendirmek istedi. Kasadaki görevli bayanda askı kısmı dikişi açılmaz kullanıcı hatası dedi. Dikişleri sorunlu monta kullanıcı hatası dediler. Ben kabul etmediğimi sonuçta 10 günlük mont olduğunu söyleyince mağaza sorumlusu agresif bir şekilde montu aldı 20 gün iş günü içinde dönüş olur dedi.

Aysel 1.268 Okunma

Cevaplar

  • U.S. Polo Assn. Temsilcisi09 Kasım 2015

    Sayın İlgili, Konunun çözümü için müşterimiz ile iletişime geçilmiştir. Saygılarımızla, U.S.Polo Assn Müşteri Hizmetleri

  • Aysel16 Mart 2015

    Firmanın buradaki şubesi aradı montta tadilat yapmışlar. Gelip alabilirsiniz diyorlar. Ben böyle bir mantık görmedim! Sen kime sordun da tadilat yapıyorsun benim para verdiğim üründe nasıl kendin karar verip böyle tadilat yapabiliyorsun! Us Polo bu sana hiç yakışmadı.

  • Aysel24 Şubat 2015

    Us Polo kendi sayfasına da Aydınlı grup kendi sayfasına da yazdım halen bir cevap gelmedi. Bir özür ya da bir ilgileniyoruz diyen olmadı. Üstüne de kış ortasında montsuz kaldık!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön