U.S Polo Deforme Olan Mont Lastiği..

Selda T. |

Defalarca U.S Polo müşteri hizmetlerine mail atmama rağmen hiçbir dönüş yapılmadı. 28.11.2015 tarihinde Polo mağazasından almış olduğum montun kol lastikleri ve bel lastiğinin deforme olmasından dolayı Eskişehir U.S Polo mağazasına durumu bildirdim. Ürünü incelemeye göndermek üzere mağazaya teslim ettim.

Ürün incelemeden geldiğinde şu ifadeler yazmaktaydı. "Yapılan ürün incelemesi sonucunda kumaş problemine rastlanmamıştır. Ürün kumaşı esneme değerleri uluslararası standartlar dahilindedir. Kumaş kaynaklı bir hata bulunmadığından iade talebiniz kabul edilmemiştir.

Ürününüz tarafınıza iletilmek üzere mağazamıza gönderilmiştir. " Ürün kodu:868***09729, rapor Tarihi:16.12.20155, rapor No:R02898-4982687. Sayın firma yetkilileri büyük bir marka olmanız ve ürününüzün arkasında durmamanız bir müşteri olarak beni ve ailemi üzmüştür. Müşteri olarak yalan mı söylüyorum? Gözle görülür şekilde.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selda T.
  11 Haziran
  00:21

  Cevaplar standart. Hiç hata yok. Hata kimde acaba?

 • Selda T.
  22 Mart
  08:30

  u. s. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri;

  Ya size gülüyorum. Bu yorumu okuyan tüm Şikayet Var kullanıcılarıda emin olun size gülecektir.
  Ben üretim kaynaklı bir şikayette mi bulundum? Ben üretim kaynaklı bir hata mı var dedim?
  Lütfen yaptığınız ve oturduğunuz koltukların hakkını veriniz. Ben size almış olduğum mont 3-4 giymemden sonra kol ve bel lastikleri bollaştı dedim. Özellikle büyük yazıyorum. Belki farklı bir bakış açısıyla okursunuz diye.

 • Selda T.
  22 Mart
  08:27

  Firma olarak yorumunuzdan belli ön yargılı olduğunuz. Ben üretimden kaynaklı bir hata dan bahsetmedim zaten, ürün 3-4 giyilmeden sonra kol ve bel lastiği bollaştı dedim. Lütfen firma sorumlusu olarak önce şikayet konusunu anlayarak yorum yapınız. Bu anlayışınızla artık söylenecek sözün kalmadığını düşünüyorum. Bu yorumlarınızı lütfen empati yaparak yapınız. Aynı durumla siz karşılaşsanız acaba tepkiniz ne olacaktı?
  ürün üretimden değillll. 3-4 kullanımdan sonra kol ve bel lastikleri bollaşmaya başladı.

 • 21 Mart
  16:40

  Sayın İlgili,

  Müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Müşterimize ait ürün ilgili birimimiz tarafından incelenmiştir ve üründe üretim kaynaklı hata tespit edilmemiştir.

  Bu sebeple iade ya da değişim talebi olumlu karşılanamamıştır.

  Saygılarımızla,

  U.S. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri