08 Mart 2016

U.S Polo Ayıplı Ürünü Değiştirmiyor!

31.01.2016 tarihinde aldığım kadın botu sağ ayağının boğaz kısmı dar olduğundan aldığım mağazaya götürdüm. Mağaza yetkilisi üründe bariz sorun var olduğunu söyleyip firma teknik inceleme merkezine gönderdi. Teknik birimdeki ürünü inceleyen arkadaşın gözlerinde sorun olsa gerek ki, üründe üretim ve malzeme problemine rastlamamış ve kalıp ölçülerine göre standart olduğunu yazan bir kağıtla ürünü geri göndermiş. Paramı geri istiyorum arkadaş!

Not: Kesinlik bu tip mağazalardan ürün alırken dikkat edin ve ürünü iyi deneyin. Şahsen ben daha bir çöp bile almam ve giyinmem bu marka üründen. Aldığım diğer ürünleri de çöpe attım.

Gökhan 238 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan11 Mart 2016

    Üretim kaynaklı hata yoksa ürünün sağ ayak boğazını ben mi sıktım. Böyle bir memnuniyet olur mu. Biraz düşünüp ürünleri yan yana koysanız bile aradaki fark ortaya çıkıyor. Ama bunu görebilecek kapasitede eleman çalıştırmıyorsunuz demek ki, işinize gelmediği için.

  • U.S. Polo Assn. Temsilcisi10 Mart 2016

    Sayın İlgili, Müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Müşterimize ait ürün ilgili birimimiz tarafından incelenmiştir ve üründe üretim kaynaklı hata tespit edilmemiştir. Bu sebeple iade ya da değişim talebi olumlu karşılanamamıştır. Saygılarımızla, U.S. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön