03 Şubat 2014 #2271561

U.S Polo'dan Aldığım Cekette Aşınmalar Oldu

U.S Polo'dan aldığım ürünü 20 gün kullandım kolağzı ve kol dikişlerinin olduğu yerlerde aşınmalar meydana geldi deri sanki bir ürünle kaplanmış gibi aşınma ve dökülme yapmaya başladı. Daha fazla kullanmadan incelemeye göndermek istedim 30 gün kullanılmadan ürün incelemeye gitti. Sonuç tekstil mühendisi bir arkadaşın imzası ile deri ürünlerinin karakterinin bu olduğu zamanla bu şekilde aşınmalar olabileceği belirtilerek ürün tarafıma iade edildi.


Merak ediyorum başka markalardan ve mağazalardan alıp 3 yıldır kullandığımız başka ürünlerimizde neden aşınma soyulma yok. Daha önce de bir deri cüzdanda benzer olay başıma geldi. İzmir'den x bir firma arayarak ürüne savunma yaptı.

Gürol 144 Okunma

Cevaplar

  • Gürol08 Şubat 2014

    bir bayan arayarak bana gönderdikleri itiraz metninde yazanları okudu bende zaten buna okuduğunuz metne itiraz ediyorum dedim ama üretilen çözüm gönderdikleri metnin telde okunmasıydı. sanırım okuma yazma bilmediğimi düşünerek birde okutma ihtiyacı duydular. Tek önerim başka firmalara imalat yaptırıp üzerine amblemini basan bu firmanın ürünlerine kullanıcının dikkat etmesi çok sıkışınca 3. şahıslarla muhatap ediyorlar. adı ve etiketi büyük ama tüketicisinin sorunları karşısında küçük kalan bir marka

  • U.S. Polo Assn. Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize konu hakkında bilgi iletildi. Saygılarımızla, U.S. POLO ASSN. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön