03 Ağustos 2017

U.S Polo Ödemesi Yapıldığı Halde Gönderilmeyen ve İptal Edilen Sipariş.

06.07.2017 tarihinde ilgili firmanın internet sitesinden kendi Polo'nu tasarla ürünlerinden tasarım yaparak bir t-shirt sipariş ettim. 24.07.2017'de kargo yapılacağı söylenmesine rağmen ürün gönderilmedi. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde ürünün nakış işleminin yapıldığı 31.07.2017'de kesinlikle gönderileceği belirtildi. Gönderi yapılmaması üzerine yazdığım mesaja "kendi Polo'nu tasarla ürünü özel tasarım olduğundan gecikebilir" şeklinde bir yanıt aldım. 02.08.2017'de müşteri temsilcisi ile tekrar görüştüğümde ürünün durumunu göremediğini ancak bir sıkıntı yaşandığını belirtti. Kendi Polo'nu tasarla ürünlerinde yaşanan sıkıntıdan dolayı müşterilere ürün bedellerinin iade edileceğini fakat ürünlerin kesin olarak gönderileceğini söyledi. Kendilerine tarafıma para iadesi yapılmamasını ürünümün gönderilmesini istediğimi belirttim. 03.08.2017'de ise haber verilmeden siparişim iptal edilmiş.

Özgür 1.416 Okunma

Cevaplar

  • Özgür06 Ağustos 2017

    Firmadan gönderilen mesajlar kesinlikle matbu. Ürünün iptalini istemediğimi belirtmeme rağmen, her seferinde talebim üzerine iptal edildiğini yazıyorlar. Gönderilen son mesajda ise ürün üretildiğinde memnuniyet amaçlı gönderileceğini beyan ediyor ilgili firma. 24.07.2017 tarihinde nakış işleminde olduğu belirtilen t-shirt ün, henüz üretimine dahi başlanmadığı açıkça söyleniyor bu kez. Firma yanlış bilgilerle müşterilerini oyalıyor. Zaman kaybından başka bir şey değil, hediye kuponlarını dahi kullanmaya değmez...

  • Özgür04 Ağustos 2017

    1 Ağustos tarihinde yazdığım mesajımdaki "Eğer müşteri temsilcileriniz doğru bilgi vermiyor ise ve üründe sorun varsa lütfen kibarca belirtin ürünü iptal edelim. " ifadesinden yola çıkarak tarafıma hiçbir bilgi vermeden 3 Ağustos'ta talebim üzerine iptal işleminin yapıldığını belirten bir mesaj göndermişler. Lütfen yaptığınız işte müşterilerinize biraz saygı duyunuz. Beni tam bir ay oyaladıktan sonra müşteri temsilcinize (Sonay Hanım) ürünüm iptal edilmesin, para iadesi istemiyorum dememe rağmen böyle bir mesaj ile ürünü iptal ediyorsunuz ya pes doğrusu, insan söyleyecek söz bulamıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön