13 Ocak 2016

U.S Polo Gömlekte Kalıp Hatası

U. S Polo'dan almış olduğum gömlekte kalıp hatası var. gömleğin sol tarafı sağ tarafından daha geniş giydiğim zaman düğmeler sağ tarafa kayıyor bir de gömleğin alttan bir tarafı uzun duruyor. değişim için Marmara park mağazasına götürdüm, incelemeye gönderdiler ve inceleme neticesinde ret onayı vererek bana geri gönderdiler. nasıl incelemişler bende anlamadım müşteri hizmetlerini aradım ret onayı geldiyse bir şey yapamıyoruz dendi inceleme bölümünü bağlayın dediğimde o bölüme bağlayamıyoruz onlar ret verdiyse doğrudur dendi müşteri hizmetleri bunu söylemek için mi oradasınız dedim evet bunu söylemek için buradayız diye cevap verdiler Polo'nun ürünlerinde genelde kalıp hataları çok oluyor.

Nurten 167 Okunma

Cevaplar

  • Nurten15 Ocak 2016

    Peki soruyorum size siz inceleyen kişiler neye göre incelediniz gömleğin sağ tarafı sol taraftan daha genis alt kısımda bir taraf sarkıyor neye göre incelediniz demek ki iyi incelememişsiniz.

  • U.S. Polo Assn. Temsilcisi14 Ocak 2016

    Sayın İlgili, Müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizin temeli oluşturmaktadır. Müşterimize ait ürün ilgili birimimiz tarafından incelenmiştir ve ürünün standartlar dahilinde olduğu tespit edilmiştir. Bu sebeple iade ya da değişim talebi olumlu karşılanamamıştır. Saygılarımızla, U.S. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön