21 Mart 2016

U.S Polo Deforme Olan Mont Lastiği

Defalarca U.S Polo müşteri hizmetlerine mail atmama rağmen hiçbir dönüş yapılmadı. 28.11.2015 tarihinde Polo mağazasından almış olduğum montun kol lastikleri ve bel lastiğinin deforme olmasından dolayı Eskişehir U.S Polo mağazasına durumu bildirdim. Ürünü incelemeye göndermek üzere mağazaya teslim ettim.


Ürün incelemeden geldiğinde şu ifadeler yazmaktaydı. "Yapılan ürün incelemesi sonucunda kumaş problemine rastlanmamıştır. Ürün kumaşı esneme değerleri uluslararası standartlar dahilindedir. Kumaş kaynaklı bir hata bulunmadığından iade talebiniz kabul edilmemiştir.


Ürününüz tarafınıza iletilmek üzere mağazamıza gönderilmiştir. " Ürün kodu:868***09729, rapor Tarihi:16.12.20155, rapor No:R02898-4982687. Sayın firma yetkilileri büyük bir marka olmanız ve ürününüzün arkasında durmamanız bir müşteri olarak beni ve ailemi üzmüştür. Müşteri olarak yalan mı söylüyorum? Gözle görülür şekilde.

Selda 259 Okunma

Cevaplar

 • Selda11 Haziran 2016

  Cevaplar standart. Hiç hata yok. Hata kimde acaba?

 • Selda22 Mart 2016

  u. s. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri; Ya size gülüyorum. Bu yorumu okuyan tüm Şikayet Var kullanıcılarıda emin olun size gülecektir. Ben üretim kaynaklı bir şikayette mi bulundum? Ben üretim kaynaklı bir hata mı var dedim? Lütfen yaptığınız ve oturduğunuz koltukların hakkını veriniz. Ben size almış olduğum mont 3-4 giymemden sonra kol ve bel lastikleri bollaştı dedim. Özellikle büyük yazıyorum. Belki farklı bir bakış açısıyla okursunuz diye.

 • Selda22 Mart 2016

  Firma olarak yorumunuzdan belli ön yargılı olduğunuz. Ben üretimden kaynaklı bir hata dan bahsetmedim zaten, ürün 3-4 giyilmeden sonra kol ve bel lastiği bollaştı dedim. Lütfen firma sorumlusu olarak önce şikayet konusunu anlayarak yorum yapınız. Bu anlayışınızla artık söylenecek sözün kalmadığını düşünüyorum. Bu yorumlarınızı lütfen empati yaparak yapınız. Aynı durumla siz karşılaşsanız acaba tepkiniz ne olacaktı? ürün üretimden değillll. 3-4 kullanımdan sonra kol ve bel lastikleri bollaşmaya başladı.

 • U.S. Polo Assn. Temsilcisi21 Mart 2016

  Sayın İlgili, Müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Müşterimize ait ürün ilgili birimimiz tarafından incelenmiştir ve üründe üretim kaynaklı hata tespit edilmemiştir. Bu sebeple iade ya da değişim talebi olumlu karşılanamamıştır. Saygılarımızla, U.S. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön