17 Aralık 2015

U.S Polo Ayakkabının Rengi Soldu!

U.S. Polo mağazasından spor ayakkabı aldım ve 1 ay sonra ayakkabı renginde solma nedeniyle ürünü incelemeye gönderdim ve yine 1 ay sonra kullanım hatası olduğu söylenip ürünü iade ettiler fakat incelemeye gönderdiğim ürünle bana gönderilen ürün daha soluk bir şekilde elime geçti ve şu an ayakkabı kullanılacak durumda değil!


Müşteri hizmetlerini ve ürün inceleme merkezini aradım fakat hiçbir şekilde yardımcı olamayacaklarını söylediler! Ben de şikayetimi bu yolla dile getirmek istedim bu da olmazsa yapabileceğim ne varsa da yapacağım! Umarım yetkililer bu konuda yardımcı olur ve ürünlerinin arkasında dururlar!

Sevcan 290 Okunma

Cevaplar

  • Sevcan23 Aralık 2015

    Evet ü. S Polo yetkililerine ilgilerinden dolayı gerçekten çok teşekkür ediyorum! Aynı şekilde müşteri hizmetleri tarafından arandım ve ısrarla kullanıcı hatası olduğunu söylediler! Kendimi bu konuda tebrik ettim 1 ay içerisinde ayakkabımı bilerek ve isteyerek harika bi şekilde soldurmuşum! Zaten ben ayakkabıya zarar vermek için aldım alırken çok beğendim hemen kullanılayım da solsun diye düşündüm! Bu yolla da bana yardımcı olamadınız ama ben bu işin peşini bırakmayacam tüketici mahkemesine kadar Taşıyacam belki o zaman bir çözümünün bulurlar! Ha bu arada da benim için şu saatten sonra us Polo diye bir marka da kalmamıştır! İlgililere duyurulur!

  • U.S. Polo Assn. Temsilcisi17 Aralık 2015

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşüldü. Saygılarımızla, U.S. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön