Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

U. S. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri Çok Saygısız Ve Çözüm Yok!

Metin
01 Haziran 17:59
194

Us Polo İstanbul Laleli beyazıt mağazasından 24.05.2024 de pardösü ve mont satın aldım. Montu iade ettim, bir sorun olmadı. 4 gün sonra pardösüyü iade etmek istedim fakat silip bana verilip verilmediğinden emin değilim. Silip kayıp, orada bulunan gözlüklü bir beyefendi fatura olmasa da değişim kartıyla yardımcı olunabileceğini söyledi. Ancak bana hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.

Üstelik ürünü iade etmek için satın aldığınız mağazaya gitmek gerekiyormuş. Bu da ayrı bir işkence; yani şehir dışına çıksam tekrar İstanbul'a geri gelmem gerekiyor. Müşteri hizmetlerini aradım, 2 kez n**** hanım diye biriyle görüştüm. Kendisi adeta yardımcı olmamakla birlikte beni sinir etmek için elinden geleni yaptı. Sabah görüştüğüm hanımefendi de aynı şekilde, sanki çözüm üretmek yerine çözüm üretmemeye programlanmışlar.

Müşteriyi mağdur etmek için sanki sözleşmişler. Böyle büyük bir firmaya bu durumu hiç yakıştıramadım. Ben o iki hanımefendiden şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Nasıl faturam var diyorum, yok ille de silip lazım diyorlar. Referans kodu vereyim diyorum, olmaz diyorlar. Yani ürünü almamak için ellerinden geleni yaptılar.

Yetkili istiyorum, yetkili yok, aramaz diyorlar. Bundan sonra Polo'yu asla tercih etmeyeceğim. Hakkımı helal etmiyorum bu firmaya. O beyefendi ne yaptıysa yaptı. Ben sizi dava edeceğim, bir sorun olmaz dedi. Bana beni mağdur ettiniz, bir çorap dahi artık almam.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

U.S. Polo Assn. Para İadesi Yapılmıyor

Esra
18 Aralık 2023 14:43
165
1

U.S. Polo Assn. İzmit Outlet Center'da U.S. Polo Mağazasında Yaşanan Olumsuz Deneyim

Burçin
13 Haziran 04:13
264
U.S. Polo Assn. İzmit Outlet Center'da U.S. Polo Mağazasında Yaşanan Olumsuz Deneyim
1

U.S. Polo Assn. Müthiş İnanılmaz Zeka!

Atilla
28 Mayıs 23:50
125
U.S. Polo Assn. Müthiş İnanılmaz Zeka!
1

U.S. Polo Assn. Polo Yanlış Renkli Ürün Gönderimi

Osman
25 Ocak 17:51
416
U.S. Polo Assn. Polo Yanlış Renkli Ürün Gönderimi
Benzer Şikayet Yaz