20 Ekim 2016

Üretim Hatası Ve Volkswagen Arkasında Durmuyor.

02.08.2016 Tarihinde Polo 1.0 2016 Trendline Model Polo Balıkesir Yağcı danaraç satın aldım. 2 ay geçmeden motordan gelen sesler ve arabanın kavrama sıkıntısıyla Edremit yağcı bayiye başvurdum. Aracıma onarım istemediğimden, tespit yaptırdım. Aracımda Debriyaj baskı balatada üretim hatası boşluk olduğu ve seslerin oradan geldiği tespit edildi. Tüketici haklarının kanuna göre ayıplı mal olarak işlem görür ve müşterinin talebi doğrultusunda değişir veya iade alınır, ancak hiçbir işlem gerçekleştirmediler.

Tertemiz bıraktığım aracımı, aldığımda kaputta taş çarpması izi yapmışlar bariz belli, resimleri mevcut kendilerinde. Aracımı hep ayıplı mala kendileri getirdiler, hem de almıyorlar. Cuma günü, asliye hukuk mahkemesine davamı açıyorum delil ve belgelerim ile. Ayrıca kaput ayrı bir kazanç söz konusu. Dileğim şudur ki; gelin aramızda çözelim Doğuş yetkilileri, ikimizde üzülmeyelim.

Kubilay 2.466 Okunma

Cevaplar

  • Volkswagen Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. E. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön