Toplam çözüm sayısı
..
Urban Care ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Celine'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Urban Care Saç Köpüğü Sıvı Şekilde Geliyor

2098görüntüleme
Celine
Celine 17 Kasım 2020 08:19
Çözüldü Çözüldü
Celine'nin Teşekkür Mesajı
“Selen kozmetik kısa zamanda mağduriyetimi giderdi ve yeni saç köpüğümü kargoyla ücretsiz olarak gönderdiler kendilerine çok teşekkür ederim”

Gratis'ten almış olduğum urban Style guide high volume mousse saç spreyini köpük olarak kullandıktan kısa bir süre sonra sıvı olarak gelmeye başladı çalkalayıp kullanmama rağmen olmuyor sanırım bozuldu ya da bozuk ürünler satılıyor param ® çöpe gitti. Saçlarım permalı olduğu için mağdur durumdayım tekrar tonla para verip almak durumunda mi kalacağım ya da her köpük bu şekilde mi olacak endişesi yaşıyorum.

Urban Care Logo
Urban Care17 Kasım 2020 08:57

Merhaba, öncelikle yaşadığınız olumsuz durumdan ötürü üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Mevcut ürününüzü Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak Selen Kozmetik / Türker Caddesi Beyit Sokak No:41 Şerifali - Ümraniye / İstanbul adresimize göndermenizi rica ederiz. İncelemenin ardından hızlıca telafi ürününüzü size ulaştırmak isteriz. Sevgiler, Urban Care Türkiye.

Celine
Celine27 Kasım 2020 17:02

Selen kozmetik kısa zamanda mağduriyetimi giderdi ve yeni saç köpüğümü kargoyla ücretsiz olarak gönderdiler kendilerine çok teşekkür ederim

3 Yorum

Celine
Celine27 Kasım 2020 17:01
 

Selen kozmetik kısa zamanda yenisini gönderdi ve mağdur etmediler çok teşekkür ederim

Hatice
Hatice03 Aralık 2020 20:42
 

Merhaba ne kadar sürede geri gönderdiler acaba

Celine
Celine03 Aralık 2020 21:12
 

Bir hafta 10 gün içerisinde elimde oldu

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 1 gün önce

Trendyol üzerinden Urban Care satıcısından almış olduğum üçlü saç bakım seti (Twisted curls hibiscus & shea Butter şekillendirici saç kremi-şampuanı ve shake and repair saç köpüğü) bozuk geldi. Şampuana saçımın alışması gerekiyordur belki düşüncesiyle neredeyse üç haftadır kullanıyorum ancak köpürtm...

profile
 • 0görüntüleme
 • 3 hafta önce

Urban Care shake and repair 7/24 curl saç köpüğü daha yeni aldığım şişe yarım bile değilken kapağı bozulmuş köpük çıkmıyor, böylesine severek kullandığım bir üründe bunu yaşamam epey kötü bir durum. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Daha bitirmediğim ve benim hatam olmayan bir ürün.

profile
 • 0görüntüleme
 • 22 Şubat 20:53

Hepsiburada Sitenizden Selikakozmetik firma satıcısından almış olduğum Urban Care bukle saç bakım süt köpüğü 75 ml (131829053 sipariş kodlu- 17 Şubat sipariş tarihli - 19 Şubat teslim tarihli ) ürün bozuk çıkmış olup, köpük sıkmıyor. Ürünün arızalı olduğundan bu konuda çözüm talep ediyorum.

profile
 • 0görüntüleme
 • 08 Şubat 17:33

Geçtiğimiz aylarda aldığım Urban Care shake n repair 7/24 curly milk treatment bukleli saçlar in olan saç köpüğü birkaç kullanım sonrası sıvı halde akmaya başladı. Daha sonra da içinde olmasına rağmen, akmamaya başladı. Aldığım 3 köpük de bu şekilde boşa gitti. Şu an kullandığım şişede de sıvı akmay...