22 Mayıs
#12009084

Upwatch.com Bozuk Saatleri!

Saat deposu isimli bayinizden 18.04.2019 tarihinde hediye etmek için Up Next saat aldım. Saati paketinden çıkarıp açtığımızda bir kere ışığı yandı ve sonra hiç çalışmadı. 29.04.2019 tarihinde mağazaya gidip değişim için teslim ettim. Mağazayı saat ile ilgili defalarca aradıktan sonra saat hazır diyerek beni çağırdılar. Saati almaya gittiğimde saat yine çalışmıyordu. Tekrar firmaya göndereceklerini söylediler. Tekrar defalarca aramalardan sonra (her görüşmede farklı konuşmalar, 1 gün kargoda, 1 gün gümrükte.) ve dün telefonda görüşerek iadesini istediğimi belirttim. Akşam mağazaya gittim ve telefonda daha saat gelmedi dedikleri saati önüme çıkardı. İlgili sıkıntıların sizden kaynaklı olduğunu kendilerinin bir şey yapamadıklarından bahsetti. İşin ilginci daha kullanılmayan saatin arkası çizik içerinde, ısrarla iadesini istememe rağmen sıkıntı yaratarak değişimden bahsetti. Mağazadan elim boş çıktım. İşin sonu belli ki Tüketici Hakem Heyeti. Saat deposu markanızı inanılmaz soğuttu ne yazık ki. Gerekli desteği ve elimde olmayan ürününüzün iadesi ile ilgili gereğinin yapılmasını istiyorum.

Hatice Hatice 1.626 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hatice'nin Teşekkür Mesajı27 Mayıs

    Şikayetim ardından aynı gün up Temsilcisinden dönüş aldım. Kendisi gayet ilgili davrandı. Para iadesini almam için yardımcı oldu fakat iade süreci mağazadan dolayı ne yazık ki uzun sürdü. İadem 27.05.2019 tarihinde gerçekleşti. Bu süreçte ilgi ve hassasiyetinden dolayı up firmasına teşekkür ederim.

  • UpWatch Temsilcisi22 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Sorun ile ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 7 391 Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. UPWATCH Tüketici Hizmetleri www.upwatch.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler