UPS Türkiye'den Kargom Getirilmiyor!

Merve Merve14 Şubat 11:48

E bebekten satın aldığım elektronik bir ürünün teslim mesajı 2 gün önce gelmesine rağmen UPS Türkiye hala elime ulaştıramadı. Kargo Takip no.:1Z945AF76815216653 detaylara baktığımda kargomun Manisa Merkez'e gelmesi gerekirken İzmir şube salihli'ye gönderiyor Salihli tekrar İzmir'e gönderiyor aralarında birbirlerine gönderim yapıyorlar. Benim kargom ne zaman elime ulaşacak? İş yerinde sürekli geldi mi, gelir mi diye kontrol etmek zorunda kalıyorum. Yetkili biri ilgilenirse sevinirim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 17 Şubat 13:08

Kargom bugün geldi. Kargo paketini açmışlar. Normal şeffaf bantla 3 tane bant atmışlar. Paketi açtıkları yetmiyor gibi güvenlik bandrollü kutudaki güvenlik etiketini yırtıp kutuyu da açmışlar.

profile-icon Merve 14 Şubat 15:43

Daha kaç kez birbirlerine gönderecekler acaba?

profile-icon Merve 14 Şubat 11:51

Merhaba, Kopyala yapıştır yapmak yerine mesajımı okusaydınız daha iyi olmaz mıydı? Zaten 18 haneli kodum mesajımda yazıyor.

UPS Türkiye Logo UPS Türkiye 14 Şubat 11:49

Değerli Müşterimiz, Öncelikle UPS’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için 1Z ile başlayan 18 haneli takip numaranızı paylaşmanızı rica ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri Tecrübe Merkezimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler