16 Nisan 2013 #1746789

UPS Türkiye Zamanında Teslimat Yapılmaması Ve Ücretin Ödenmemesi!

10 Nisan 2013 tarihinde İzmir Karşıyaka UPS Kargo dan İstanbul a bir adet koli teslim edip takip belgemi aldım. Her zaman 24 saatte yerine teslim edilen paketim kızıma teslim edilmediği kızmdan öğrenip önce internetten takip edip sonra İstanbul şubelerini aradım . Telefonlarda hep bekletildim Pınar hanıma bağlayacağız yok şu kişiye bağlıyoruz deyip bağlamadılar. Eve geri döneceğiz deyip dönmediler.


Müşteri hizmetlerinde yine aynı sorumsuzluğu yaşadım. Artık içindeki yiyecekler bozulmuştur zararımızı ve kargo ücretini ödemelerini istediğimizde yiyecek almıyoruz ücretini ödeyemeyiz dediler. 20 TL kargo ücretinin 10TL olduğunu söylediler. 1 haftadır karşımda muhattap bulamamak beni manevi yönden de.

Arif 48 Okunma

Cevaplar

  • Arif19 Nisan 2013

    UPS Kargo Nakliye ile göndermiş olduğum kolim ancak 1Hafta sonra isteğim üzere geri gönderildi. UPS de çalışanların önünde içindeki bozulanları çöpe atmak zorunda kaldım. Aldıklarımın faturası olmadığı için zararımın ödenemeyeceğini söylediler. Bırakın müşteri memnuniyetini daha beni suçladılar. Kendilerinden kaynaklanan sorun için hep ben irtibata geçmeme rağmen irtibata geçildi dediler. Bu kadar sorumsuz davranan firmadan benim yaşadıklarımı başka insanlar yaşamasınlar diye sitenize yazıyorum. Erol ERİŞ.

  • UPS Türkiye Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiş olup,görüşmeler devam etmek etmektedir. Tekrar irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygıalrımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön