3 g
Yorum Yap
#11856671

UPS Türkiye Yüzünden Uçuşumu Kaçıracağım!

Vize başvurum sonrası, pasaportum UPS Türkiye vasıtasıyla gönderime çıkarılmıştır. Kargo takip numaram 1Z1V4438D300972631 'dir. Bugün saat 16:00 da uçuşum var ve uçuşa katılabilmek için pasaportumun tarafıma en geç 15:00'da ulaştırılması gerekmekte. Ankara içerisinde 2 gündür kargomu teslim etmiyorlar. Kargo takip sayfasındaki harita üzerinden kargo aracının anlık konumunu gözlemleme hizmeti sayesinde kargo aracını sürekli takip ediyorum. Kargo aracı defalarca evimin yakınlarına gelse de kargomu teslim etmedi.


Telefon ihbarlı olmasına rağmen herhangi bir şekilde arayıp bilgi de vermediler. Bu durumdan şüphelenip müşteri hizmetlerini aradığımda, adresimi kargo formuna doğru yazmış olmama rağmen, kargo görevlilerinin yanlış girmiş olduğunu anladım. Adresimi düzelttirerek gönderinin acil olduğuna dair defalarca kayıt girilmesini talep ettim. Tüm bunlara rağmen sabah yeniden dağıtıma çıkan kargomun en acil olarak tarafıma teslimatı yapılması yerine, kargo aracının farklı mıntıkalarda dolaştığını gözlemliyorum.


Bir muhatap bulamadığım gibi bir çözüm de sunmuyorlar. Kuryenin telefon numarasını da vermiyorlar. Pasaportumun bugün 15:00'a kadar tarafıma ulaştırılmaması ve 16:00'daki uçuşuma bu yüzden katılamamam halinde kargo firmasına dava açacağım. İki gündür müşteri hizmetleriyle yaptığım tüm görüşmeleri kayıt altına aldım ve kargo formum elimde. Tüm bu kanıtlarla beni uğratmış oldukları zararı tazmin yoluna gideceğim.

Rumeysa Rumeysa 205 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Rumeysa3 g

    2 gündür hiçbir şekilde tarafıma geri dönüş sağlamadınız. Kopyala yapıştır cevaplarınızı kendinize saklayın lütfen. Gönderim bugün uçuştan önce tarafıma ulaştırılmazsa uğradığım her türlü maddi ve manevi tazminat taleplerim için mahkemeye başvuracağım.

  • UPS Türkiye Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle UPS’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri Tecrübe Merkezimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

Ziyaretçi Yorumları