17 Ekim 2016 #6711214

UPS Türkiye Yapılamayan Kargo Teslimatı

12/10/2016 tarihinde Barcin.com' dan yaptığım alışveriş sonunda UPS Türkiye ile gelmesinin daha doğru olduğunu, işlerini daha ciddi yaptıklarını düşündüm. Lakin öyle olmadığını gördüm. Bu zamana kadar verdiğim ev adresimi diğer kargo firmalarında hiçbir sorun yaşamazken, bugün elime ulaşması gereken kargomun eksik adres sebebiyle dağıtıma çıkarmadıklarını görüyorum. Çağrı merkezi ise barkod hatası var diyor.


Bu zamana kadar adres için hiçbir sorun yaşamamışken, UPS Türkiye'nin dağıtıma çıkaramadıkları, kargonun basit bir bahaneyle geçiştirmesi bir daha UPS Türkiye ile çalışmayacağımın ve bunu tüm tanıdıklarıma da çalışmamaları gerektiğininde söyleyeceğimin bilinmesi gerekir.

Mesut 196 Okunma

Cevaplar

  • Mesut'un Teşekkür Mesajı19 Ekim 2016

    UPS Türkiye Genel Müdürlük'ten Esra Hanım aradı gerçekleşen olaylar dizisini tüm şeffaflığıyla anlatmasından ve müşteri odaklı çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

  • Mesut18 Ekim 2016

    Bugün aradınız herhalde bir sefer tekrar dönmeme rağmen cevap vermediniz. Dün bulamadığınız adresi bugün aynı bilgilerle bulduğunuz için büyük bir şaşkınlıkla tebrik ederim. İşim gereği sürekli yurtiçi gezdiğimden dolayı paketimi göreceğiniz üzere ben teslim alamadım keşke bu teslimatla uğraşan çalışanınıza verseydiniz nasıl olsa ben alıp kullanamadım işimi göremedim. Bu bana yaşattığınız mağduriyet adına ne UPS Türkiye ile çalışırım ne de insanlara sizi öneririm hatta kötülemekle meşgul olacağım.

  • UPS Türkiye Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön