01 Ağustos 2016

UPS Türkiye Yanlış Bilgilendirme Yapılıyor!

1 ayı geçmesine rağmen bitmesini bırakın bir adım atamadığımız işlem. Ürünüm Lenovo'dan bana gönderilirken kırıldı. 2 firmanın arasında olan bir hata yüzünden ben mağdur oldum. Her gün 1 saate yakın müşteri hizmetleriyle konuşmaktan cebimde takip numaralarıyla gezmekten sıkıldım. Tazmini ret edilen ürünümün tutanağı var diyen müşteri temsilcisi (!) aslında yanlış söylemiş. Olmayan tutanağı var yapan kişilerle çalışan bir firmasınız.

Ses kayıtları dinleyip o kişiyi tespit edemeyen firmasınız! Müşterisine yardımcı olmayan firmasınız! e** Hanım hariç yardımcı olan tek kişiyle konuşmadım henüz. Kendisine ilgisi içinde teşekkür ederim ama işlemim daha ne kadar sürecek merak içinde beklemekteyim. İşlem bu hafta içerisinde sonlanmaz ise hakkımı Tüketici Hakları Mahkemesinde arayacağımdan şüpheniz olmasın. Müşteriniz sizin hatalarınız ile oluşan bu gecikmeyi beklemek zorunda değil öyle değil mi?

Özge 254 Okunma

Cevaplar

  • UPS Türkiye Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön