Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

UPS Türkiye Ürünün Bozulmasına Sebep Oldu

Melih
07 Haziran 13:07
173

UPS Türkiye tarafından tarafıma ulaşacak bir kargonun teslimatı için 4 Haziran Salı günü saat 09:39’da tarafıma bilgilendirme SMS’i geldi. Paketim SMS'in geldiği gün olan Salı günü teslim edilmedi. İçinde gıda olduğu için bozulacağını tahmin edip Çarşamba günü 17:26’da çağrı merkezinizi arayarak tarafınıza paketimde gıda olduğunu gün içinde teslim etmezlerse bozulacağını belirten bir talep açtırdım. Çağrı merkezi görevlisi arkadaş “paketin teslimatının aciliyetini bildirdim, teslimatlarımız 18:30 a kadar teslim edilebiliyor” şeklinde bilgi verdi ve beklememi söyledi.

Paket belirtilen saate kadar teslim edilmeyince aynı günün devamında saat 19:20’de çağrı merkezini tekrar aradım fakat çalışma saatlerinden dolayı ulaşamadım. Çağrı merkezine ulaşamayınca Instagram uygulaması üzerinden aynı şekilde paketimde gıda var bozulacak şeklinde UPS Türkiye sayfasına (UPS. Turkiye) mesaj attım. Sayfadan “bölge müdürüne bildirildi” şeklinde cevap aldım ve başka bir bilgi verilmedi. Perşembe günün 10:14’te tekrar çağrı merkezini aradım konuyu özet geçtim ve aciliyet bildirildi şeklinde cevap aldım. Gün içerisinde birkaç saat bekleyip bu sefer yine Instagram uygulamasından paketim nerede diye sordum. Dağıtımda diye cevap verdiler, birkaç saat sonra yine sordum mücbir sebep yoksa bugün teslim edilecek diye cevap verildi.

Her seferinde pakette gıda var bozulabilir diye belirtmeme rağmen ve bunu önceden öngörüde bulunmama rağmen paketin içindeki gıda bozulmuş biçimde teslim edildi. Teslim sonrasında yine Instagram uygulamasından gıda var bozulacak dememe rağmen böyle geldi şeklinde bir mesaj attım. Biz gıda taşımıyoruz şeklinde cevap geldi. Kaç gündür öngörüde bulunup uyarmama rağmen önemsemeyerek paketimin zarar görmesini sağladınız. Şimdi ben bunun içindeki gıdayı nasıl tüketeyim veya çevreme ikram edeyim? En azından bir kere özür dileyebilir, bunu telafi edeceğiz diyebilirlerdi. Ne özür dilediler ne de telafi edeceğiz dediler. Zararımın kargo firması tarafından telafi edilmesini talep ediyorum.

UPS Türkiye Ürünün Bozulmasına Sebep Oldu
UPS Türkiye Ürünün Bozulmasına Sebep Oldu
UPS Türkiye Ürünün Bozulmasına Sebep Oldu
UPS Türkiye Ürünün Bozulmasına Sebep Oldu
+1
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

UPS Türkiye Ameliyatlı Kişiye Aşağıdan Teslim Al Dedi.

Hakan
23 Temmuz 19:26
91

UPS Türkiye Teslim Etmediği Ürünü Teslim Etmiştir Mesajı Yollaması

Serkan
22 Temmuz 19:27
107
UPS Türkiye Teslim Etmediği Ürünü Teslim Etmiştir Mesajı Yollaması

UPS Kargomu Teslim Etmiyor

Yeşim
22 Temmuz 18:07
146
UPS Kargomu Teslim Etmiyor

UPS Türkiye Adrese Uğramadan Uğramış Gibi Yapıp Kargoyu Getirmiyorlar

Tuğçe
20 Temmuz 16:14
193
1

Kargom UPS Çanakkale Şubesinde Günlerdir Bekliyor

Damla
20 Temmuz 07:54
188
Benzer Şikayet Yaz