13 Temmuz 2016

UPS Türkiye Ürün Gelmedi

03.07. 2016 tarihinde verilen siparişlerim elime ulaşmadı. Antalya -Serik ve Manavgat şubelerini aradım defalarca fakat ulaşamadım. Kargonun Serik'ten taşındığını öğrendim. Bu konuda da hiç bilgi verilmedi. Mağduriyetimin bugün acilen giderilmesini istiyorum.

Emine 233 Okunma

Cevaplar

  • Emine14 Temmuz 2016

    UPS Türkiye aracılığıyla e bebek ve babymallden ürün aldım, fakat ürünüm 11 gündür gelmedi. Kargo Antalya Serik'ten Antalya Manavgat'a taşınmış, bu bilgiyi de kendi imkanlarımla öğrendim. Dört gündür Serik ve Manavgat subelerini aramama rağmen kimse telefona bakmıyor. En son bugün UPS genel merkez beni arayıp uzak bölgeye sevkiyatının olmadığını ve Manavgat'tan şahsen almam gerektiğini ya da orada bir tanıdığa teslim edebileceklerini veya orta noktada buluşup ürünü vereceklerini söylediler. Bu alternatifler ne kadar mantıklı acaba! Madem uzak bölgeye sevkiyatınız yok, neden bunu bildirmiyorsunuz? Ürünümün verdiğim adrese ivedilikle. Ulaşmasını talep ediyorum!

  • UPS Türkiye Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön