06 Ocak 2016

UPS Türkiye Tüm Gün Evde Bulunmama Rağmen "Adresinizde Tarafınıza Ulaşılamamıştır" Diyen Bir Firma!

1zew31326805618042 takip numaralı gönderim tüm gün boyunca evde olmam daire ve apartman numarasını net ve açık bir şekilde belirtmeme rağmen gece yarısına yakın bir saatte gelen mailde 20:58 (kapalı- closed) ibaresi ve sonrasında "adresinize geldik ama ulaşamadık" bilgilendirmesi yapılmış. Tüm gün evdeydim ve zil sesini duymama gibi bir ihtimalim yok.


Gönderi adresinize verilen zaman dilimi ve tarihte teslim edilmiyor ve bu yetmediği gibi yalan ve yanlış bilgilendirme ile sizi kandırıyorlar. Bu kabul edilebilir bir şey değil. Sorumlu kurye ve şubeye konu hakkında gerekli aksiyonların yapılmasını talep ediyorum!

Mustafa 84 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı07 Ocak 2016

    . Müşteri hizmetleri tarafından aranıp durum anlatıldı, müşteri hizmetlerinden Esra hanım sorumlu şube ve personel adına özür diledi, kurye arkadaşta durumu izah edip gecikme için özür diledi. İlgi ve alakası için UPS firmasına teşekkür ediyorum.

  • Mustafa06 Ocak 2016

    Dün gelmedi hiç, muşteri hizmetleri tarafından arandım ve bugün gelecegi söylendi saat 22.30 su an gelen giden olmadı. Bu sefer ne diyecekler acaba merak ediyorum gerçekten. Gene geldik ama bulamadık diyecekler sanırım.

  • UPS Türkiye Temsilcisi06 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön