15 Ağustos 2016

UPS Türkiye Teslimatta Yetersiz.

İnternet üzerinden satın aldığım kitap siparişlerim tedarikçi firma tarafından UPS Türkiye firmasına iletilmiş. Adresim üzerinde cadde veya sokak adı yazmadığından bana siparişimi iletemiyorlarmış. Adresim çok net ve basit... ... . Bulvarı no... : 12 semt adı /ilçe adı şehir adı ve posta kodu yazılı. Buna rağmen bir iş yeri adı olmadığı için bu adresi ev adresi olarak algılıyorlarmış ve cadde sokak adı olmadığından ev adresi olarak da eksik değerlendiriyorlarmış.

Bu adrese gelip de beni bulamasalar tamam. Ama böyle bir adres var ve burası bir işyeri. Üstelik tüm kargo şirketlerinin günde 2 kez uğradığı bir işyeri. UPS Türkiye firması da bu iş yerine her gün olmasa da en az haftada bir kez uğruyor. Ben aramasam, kargomun peşine düşmesem bana bildirilmeyecek. Aynı şehirde aynı gün içerisinde aralarında toplam 10 km mesafeyi teslim edemiyorlarsa UPS ile çalışmayın.

Öznur 182 Okunma

Cevaplar

  • UPS Türkiye Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön