31 Ocak 2014 #2267944

UPS Türkiye Teslimat Yapılmıyor

N11.com üzerinden aldığım kış lastikleri UPS Türkiye kargoyla gönderilmiş lakin kurye adresimi ziyaret dahi etmeden kişi bulunamıyor diyerek kargoyu 2 kez firmaya geri göndermiştir.
3. kez tekrar aynı adrese gönderildiğinde kurye adresime gelmiş ve teslimat yapmıştır. Lakin 2 kez fazladan hem geliş hem gidiş kargo ücreti tarafımdan tahsil edilmiştir.
Mh ile görüşme sağlamama rağmen kargo adresime yönlendirilmeyerek satıcıya iadesi sağlanmıştır.
Kış lastiklerim 2 gün yerine 2 haftada teslim edildiği için her gün işime taksiyle gidip gelmek zorunda kaldım ve dolayısıyla zarara uğradım. Mağduriyetimin giderilmesini aksi taktirde her türlü yasal hakkımı arayacağımı beyan ederim.

Ferhat 140 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat08 Şubat 2014

  İkinci mesaja istinaden tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

 • UPS Türkiye Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış olup, yanıt alınamamıştır. Mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

 • Ferhat06 Şubat 2014

  Firma tarafından aranıldım lakin herhangi bir çözüm üretilmedi. netice itibariyle tarafımdan 2 kez geliş gidiş kargo ücreti yansıtıldı ve kargom 20 gün geciktirilerek madur edildim. Durumu avukatıma ilettim Hakkımı yasal yollardan aramaya devam edeceğim.

 • UPS Türkiye Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış olup, yanıt alınamamıştır. Tekrar irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön