26 Nisan 2016

UPS Türkiye Teslim Edilmeyen Kargo

22.04.2016 tarihinde gönderilen kargo 25.04.2016 tarihinde dağıtıma çıkarıldığı halde ve dağıtım aracının ana yol üzerinde bulunan evimin önünden 2 defa geçmesine rağmen tarafıma teslim edilmemiştir. Daha 2 hafta önce aynı adrese gelmiş olmalarına rağmen teslimat yapılamama nedeni olarak ''Böyle bir sokak ismi yok'' bahanesi gösterilmiştir. Velev ki sokağı bulamadılar, her zaman yaptıkları gibi telefon ile tarafıma ulaşıp çok kolay yerde bulunan adresimin tarifini isteyebilirlerdi. Lojistik sektöründe dünya markası olmuş UPS kargo da böyle basit numaralar yapacak ise ülkemizde lojistik sektörü bitmiştir demek.

Mesut 89 Okunma

Cevaplar

  • Mesut26 Nisan 2016

    Dün sokağı ve adresi bulamayan kargo bugün tarafıma bile ulaşmadan olmayan sokakta olmayan adresimi bulup paketi teslim etti. Ayrıca müşteri hizmetlerinden hiç kimse tarafıma ulaşmadı. Ben de bu durumu anlatan bir yazı hazırlayıp UPS amerikada bulunan merkeze e-posta yolu ile göndereceğim.

  • UPS Türkiye Temsilcisi26 Nisan 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön