08 Eylül 2014

UPS Türkiye Teslim Edilemeyen Ürün!

02.09.2014 Tarihinde Vatan Bilgisayardan benim için büyük önem taşıyan bir ürün satın aldım.Vatan Bilgisayarın ortak çalıştığı kargo UPS şirketi.
Kargom teslim edilmediği halde kargo takip sisteminde kargomun bana teslim edildiği yazmaktadır.
UPS müşteri hizmetlerine defalarca aramama rağmen binbir türlü söylemlerle kargonuzu size ulaştıracağız şeklinde bilgiler verilerek oyalama yoluna başvurmuşlardır.
Üstüne üstelik kargomu teslim ettik diyerek teslim alan kişi de soy isim benzerliği olmamakla beraber akrabam vs. değildir.
Bu hafta sonu şehir dışına çıkacak ve aldığım ürünü orada birisine teslim edecektim.

Olcay 710 Okunma

Cevaplar

 • Olcay16 Eylül 2014

  Çalışanların eğitimini takip etmeyen Şefler, Müdürler en az çalışanlar kadar İş ahlakına sahiptirler.

 • Olcay'ın Teşekkür Mesajı08 Eylül 2014

  Kargom bugun elime ulaşti.Şikayet.var sitesinin bundaki payı her zaman oldugu gibi şimdide büyük. Bölge müdürlüğünü de 3 4 kere aradım.UPS gibi bir kurumsallaşmış firmaya yakıştıramadım. Bu şekilde olmaması gerekiyordu. Teşekkürler www.sikayetvar.com

 • UPS Türkiye Temsilcisi08 Eylül 2014

  Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz Saygılarımızla UPS Türkiye

 • Olcay08 Eylül 2014

  Ups Bölge müdürlüğünü aradım. Kendilerinin dedikleri. Biz kargoyu adresteki herhangi birine teslim edebiliriz deniyor .İş ahlaki politikamız bu yönde denmekte. Bu kargo Değerli bir eşya olabilir. Bu kargo hayati önem taşıyan bir laç olabilir. Kargoyu teslim ettiğiniz kişi ile Aramız kötü olabilir.Kargo nasıl başkasına teslim edilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön