10 Ağustos 2016

UPS Türkiye Paketimin Tanımadığım Birine Teslimatı Yapıldı

İstanbul Beşiktaş'ta, adresime ve adıma beklediğim paketimin nerede olduğunu görmek için "gönderi takibi" ekranından sorguladığımda, paketimin "kendisi" ünvanıyla Hu*** Uc*** kişisine teslim edildiğini gördüm. Çağrı merkezini arayıp bu şahsın kim olduğunu ve niçin kendisine teslim edildiğini sorduğumda tatmin edici bir cevap alamamakla beraber, teslim alan kişinin tam ismini öğrendim.


Mahallemizdeki emlakçıya bu ismi sordum, kendisinin mahallemizdeki başka bir esnaf olabileceğini ve isminin de aslında ni*** uc*** olduğunu öğrendim. Kendisiyle hiçbir tanışıklığımız, alışverişimiz, selamlaşmamız dahi yoktur. Ben adıma ve evime istediğim paketi almak için mahallemde esnaf esnaf gezerek, üstelik yanlış isimde yazılan birini aramak zorunda mıyım? Teslim alanın ne telefon bilgisi var ne adres. Sadece isim var, o da yanlış.
Kişisel paketim ne münasebetle başkasına teslim edilir?
Şikayetçiyim.

Ecehan 127 Okunma

Cevaplar

  • UPS Türkiye Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön