20 Ocak 2014 #2244940

UPS Türkiye Paketim Kayboldu!

11.01.2014 tarihinde Ankara-Sakarya paketi gönderdim. 13.01.2014 tarihinde ellerinde olması gerekiyordu. Ayın 13'ünde internetten baktığımda hakkında sadece tek bir giriş gördüm, bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım.


UPS Türkiye Müşteri hizmetleri benden alınan kargo görülmediğini ve faturamı onlara göndermemi istedi. Ben faturamı gönderdikten sonra kargomu Ankara'da buldular ve teslimatını ertesi gün öğleden sonra yaptılar (ayın 13'ünde ya da en azından ertesi gün erken saatte yapılabilmesi için bir çok telefon görüşmesi yaptığım halde).


Beni arayıp kargomun durumu hakkında soruşturma yaptıklarını, ilgili personelin adresi bulamadığını ve uyarıldığını söylediler(ki paketimin kayboluşunu açıklamıyor)

Nihan 106 Okunma

Cevaplar

  • Nihan24 Ocak 2014

    Yetkili kişi ile görüşüp sorunumu detaylı bir şekilde anlattım. Fakat daha sonrasında bana geri dönüş yapılmadığı için bu problemin takip edilip edilmediği ya da gerekli yerlerin uyarılıp uyarılmadığı hakkında bir yorum yapabilmem söz konusu değil.

  • UPS Türkiye Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

  • UPS Türkiye Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmeye çalışılmış ancak ulaşılamamıştır. Tekrar irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön