03 Şubat 2014 #2273071

UPS Türkiye Paketi Açmama İzin Vermedi 2 Ürün Kırık Çıktı!

X isimli bir siteden hatırı sayılır bir paraya aldığım 24 parça yemek takımım UPS Türkiye kargo ile az önce geldi. Kuryeye paketi açmak istediğimi söyledim o da 'bizim buna yetkimiz yok, bize bildirilenler arasında böyle bir şey yok' tarzına cevap verdi ve gitti. Kutuyu açtığımda 2 tane kırık tabak vardı!


Şimdi tutanak da tutturamadım, eğer gönderici de bu konuyla ilgilenmezse mağdur olacağım. Her şeyden önce kuryeniz paketi açtırmadı. Daha önce de kuryenizin biri içinde kırılacak ürünler olan kutuyu omzundan yere fırlatmıştı iptal ettiğim bir sipariş olduğu için önemsemedim.


Nasıl bir çalışma prensibiniz var anlayamıyorum. İnternetten alışverişte UPS Türkiye mi aman aman, sizi özellikle tercih etmeyeceğim artık!

Hülya 136 Okunma

Cevaplar

  • UPS Türkiye Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden; müşterimiz ile irtibata geçilmiş olup, telefonuna yanıt alınamamıştır. Mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

  • UPS Türkiye Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden; müşterimiz ile irtibata geçilmiş olup, telefonuna yanıt alınamamıştır. Tekrar irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön