04 Ekim 2016

UPS Türkiye Oyalıyor

UPS Türkiye ile anlaşmalı olduğu Asus firması tarafından bana verilen anlaşma kodunu belirterek kargodan 30 Eylül Cuma günü adresten alım talep ettim. Saat 16-18.00 arası geleceklerini söylediler ama gelen giden olmadı. Haftanın son günüdür, yetişmemiştir diyerek sineye çektim. Pazartesi tekrar arayıp talebi tekrarladım. Konuştuğum arkadaş yanına acil notu düşmesine ve benim saat 13.00'den önce aramış olmama rağmen yine kimse gelmedi. Şimdi sormak istiyorum. Acaba müşterilerini ciddiye almayan bir firmayla mi karşı karşıyayız? Yoksa İzmir'deki UPS Türkiye elemanları adresten alım yapmaya mı üşeniyor?

Böyle olacağını bilseydim en baştan kendim götürürdüm ama haftanın her günü yoğunum ve kargonun bir an önce ulaşması gerekiyor. Asus firmasına da önerim bundan sonra beraber çalıştığı şirketleri daha iyi seçsinler.

Muhammed 110 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed'in Teşekkür Mesajı07 Ekim 2016

    Şikayetim nedeniyle firma beni aradı (şikayetin iletilmesinden 3 gün sonra). Benimle görüşen Gülçin Hanım ilgili şube hakkında bölge müdürlüğüyle görüşeceklerini söyledi ve firma adına özür diledi. Ancak ben zaten kargomu almaya gelen olmayınca kendim götürmüştüm. Yine de telefondaki ilgili üslubundan dolayı Gülçin Hanım'a teşekkür ederim.

  • Muhammed04 Ekim 2016

    Tahmin ettiğim gibi herhangi bir şekilde irtibata geçilmedi.

  • UPS Türkiye Temsilcisi04 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön