04 Ağustos 2015

UPS Türkiye Madem Teslimat Yapılmayacak Ne Diye Beni Evde Bekletiyorsunuz?

03.08.2015 tarihinde gelen SMS doğrultusunda 1z1e88v36837105161 no.lu kargomun gün içinde yani 04.08.2015 tarihinde teslim edileceği yazıyordu. Bütün gün arkadaşları hazır asker olarak evde bekledim. En sonunda bilgi almak için 4440066 no.lu numarayı aradım. Neymiş daha kargo yoldaymış İzmir'e gelmemiş. Teslimat 05.08.2015 tarihinde olacak bilgisini aldım. Eğer öyleyse ne diye mesaj atıyorsunuz teslimat tarihi hakkında yanlış bilgi veriyorsunuz. İşimiz gücümüz var ben sizleri evde beklemek zorunda mıyım? Laf olsun diye mi o mesaj atıldı bana? Her müşteriye karşı mı böyle rastgele mesaj atılıyor. Bakalım yarında teslimat yetişmedi derler kargo ertesi güne sarkar klasik kargo firmaları.

İlker 209 Okunma

Cevaplar

  • İlker'in Teşekkür Mesajı05 Ağustos 2015

    Arkadaşlar sağ olsunlar bana ulaştılar durumu açıkladılar. Dün buraya şikayetimi yazdıktan yaklaşık yarım saat sonra kargo sistemde gözüktü ve dün akşamüstü bana teslim edildi. Fakat sorun şu arkadaşların birbirinden kargodan haberi yok Benim kargom manuel olarak sisteme giriş yapıldığı için ekranda görünmüyor muş o yüzden bana öyle söylemişler. Bu benim sorunum değil. Sisteminizdeki sorunu açığı çözmek sizin işiniz. Neyse yine de teşekkür ederim kale alıp bana ulaştıkları için.

  • UPS Türkiye Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili, Sitedeki bildirime istinaden müşterimiz aranmış olup ulaşılamamıştır. Mail üzerinden bilgi iletilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön