UPS Türkiye Kurye Dağıtımda Olan Kargom Ortada Yok

Anil Anil30 Mart 10:43

İki kargom var 27 sinden beri beklediğim fakat 1Z76343V6805235695 numaralı kargom kayıp, müşteri temsilciniz kargo dağıtımda diyor. Sabah gelen kuryede bugün size sadece bir tane vardı deyip ikinci kargomu teslim ediyor. Şimdi benim ne yapmam lazım?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Anil 31 Mart 20:30

Güncelleme. Meşhur kuryenin adı m****** ö*****. (Bana göre bariz onun hatası çünkü her sabah 5 dakikalık evime kurye dağıtıma çıktı diye bildirim geliyor ve de bana inat o paket Formula Hub a geri dönüyor.) Gerçekten yoğunsunuzdur diye bir şey söylemiyorum ama yetti. Öncelikle arkadaşlar sadece İngilizce menülerinden müşteri temsilcileri açıyor telefonu. Siz Türkçe konuşun büyük ihtimal onlarda türk. Aksanları Acundan halliceydi. Bugün binbir yeminle kurye ile irtibata geçtik vay efendim bugün kesin gelecek yok şöyle yok böyle dediler. Yine kargoma İstanbul turu yaptılar bi bana uğramadılar. UPS pişmanlıktır. Gerçekten 100 lira pahalı olsun UPS olsun dedim (sanırım o sıra aklımdan geçen DHL di ama) hakikatten pişman oldum. Gelecek kargoda 3000 liralık ürün. Şimdi gidiyim alayım diyorum. Yasak. Sabah 5:30 da Formula hub un kapısına gidiyim dağıtım arabasının önün kesiyim. Tek seçenek bu kaldı. Koca bir yalancısınız. Ayıp.

profile-icon Anil 30 Mart 18:58

Gerçekten size helal olsun... Paketimi tüm 'stanbula gezdirdinz ve 4 kere müşteri temsilcinizi arayıp garanti aldım. Yazıklar olsun size bir de dönüp şubede bekliyor diye ekleme yapmışsınız. 5 gündür bir paketi getirmeyi beceremediniz.

UPS Türkiye Logo UPS Türkiye 30 Mart 10:47

Değerli Müşterimiz, Öncelikle UPS’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri Tecrübe Merkezimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler