UPS Türkiye Kargoyu Zamanında Getirmiyor

Salih Salih24 Eylül 14:18

UPS Türkiye dün Gebze şubesini aradığımda kargonun gün inde geleceğini söylemesine karşılık kargo gelmedi bugün gün içindede gelmezse gerekli yerlere şikayetimi yapacağım müşteri temsilcisi demek ki yalan söylüyor kargom bugün elime ulaşmazsa gerekli tepkiyi yasal olarak göstereceğim. Bir ekleme daha yapıyorum UPS Gebze şubesi telefonları açmıyor böyle sorumsuzluk görmedim saçmalık.

Cevaplar

profile-icon Salih 24 Eylül 14:29

Gerçekten sorumsuz bir işletmesiniz çalışanlarınız telefonları açmayacak kadar sorumsuzlar hala aramama rağmen açmıyorlar yarın tatile çıkacağım ve siparişim bugün elime ulaşmazsa yasal olarak hakkımı arayacağım sorumsuzluk yanınıza kâr kalmaz.

UPS Türkiye Logo UPS Türkiye 24 Eylül 14:19

Değerli Müşterimiz, Öncelikle UPS’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için 1Z ile başlayan 18 haneli takip numaranızı paylaşmanızı rica ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri Tecrübe Merkezimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler