27 Ekim 2016 #6798673

Ups Türkiye Kargomun Teslim Edilmemesi, Dağıtımın Yapılmaması

26.10.2016 tarihinde güvenlik görevlisi "şu anda okulda yok" dediği için kargo teslim edilmedi. Bir sonraki gün kargonun tekrar gönderilmesi için vatan bilgisayara bilgi verdim. Vatan Bilgisayar UPS kargoya ürünün 27.10.2016 günü yeniden dağıtıma gönderilmesi için e-mail göndermiş olmasına rağmen 27.10.2016 tarihinde paket UPS Türkiye tarafından dağıtıma gönderilmemiştir. Gün içerisinde 2 ya da 3 defa aradığım zaman ürünün dağıtımda olduğu söylendi. En son 15.50 civarında aradığım zaman ürünün bugün için dağıtıma gönderilmediğini söylediler. Kargo şirketinde çalışanlar takip numaram ile işlem yapmalarına rağmen birbirinden habersiz işlem yapmaktadırlar. Konu ile ilgili mağduriyetimin bugün içerisinde giderilmesini istiyorum. Lütfen çalışanlarda bu konuda yaptıkları ise hakim sorumluluğunu bilen kişiler olsun.

Neşet 184 Okunma

Cevaplar

  • Neşet'in Teşekkür Mesajı01 Kasım 2016

    Konu ile UPS kargodan Gülçin hanım arayarak çalışanlara gerekli uyarının yapılacağını belirtti. Gülçin Hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Kendi sistemlerinde kargonun dağıtıma gönderilip gönderilmediğini göremeyen çalışanlarında gerçekten uyarılmasını istiyorum.

  • UPS Türkiye Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön