20 Ekim 2016 #6732091

UPS Türkiye Kargom Yanlış Kişiye Teslim Edildi Ve Personel Kaba Şekilde Konuştu

Kargom yanlış kişiye teslim edildiğini öğrendiğim an Zonguldak UPS'yi aradım telefonu açmadılar. Ben de ana merkezini aradım. Kargom yanlış kişiye teslim edildi dedim. Daha sonra Zonguldak UPS kuryesi sinirli bir şekilde beni arayarak bana hesap sorar gibi konuştu. Teslim ettiği binanın temizlik görevlisine orada oturup oturmadığımı sorması, (oturmadığım halde) temizlikçinin burada oturuyor demesi üzerine teslim ettiğini dedi.


Neden kimliğe bakmadınız dediğimde, ben polis miyim de kimliğe bakayım diyerek beni terslemesi. Yine sabrederek kargom şu an bende değil, ben ne yapabilirim dediğimde, gider alırım ama geri götürürüm, gelir alırsın gibi emri vaki cümleler kullanması, sanki suçlusu benmişim, daha önce hiç internetten alışveriş yapmamışım ve diğer kargocular hiç evime getirmemiş gibi beni azarlaması... Ben alamam dediğimde "haydiiii iyi günler" deyip telefonu yüzüme kapatmasından şikayetçiyim.

Sibel 248 Okunma

Cevaplar

  • UPS Türkiye Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön