sta-4-hoverİyi Çözüm

Ups Türkiye Kargom Ankara'da Olduğu Halde Teslim Edilmiyor

Furkan Furkan25 Şubat 09:42

Takip numarası 1z76343v6805022914 olan ürün 20 Şubat'ta teslim edilecekti neden dağıtıma çıkarılmıyor? Ankara Hub şubenizde bekletiliyor dün şubede olan ürün hala ileri ki bi tarihe erteleniyor. Siz insanı pişman ediyorsunuz. Bir daha sizinle bağlantılı siteden hiçbir şey almayacağım. Reklamlarınızda çok hızlı (! ) öldüğünüz gösteriyorsunuz. Ama maalesef öyle değilsiniz. Sizin kadar şikayet alan kargo firması görmedim. Kişiler benim gibi şikayetlerinde takip numarasını verdiği halde tekrar takip numarası isteyip gereğini yapacağız diye insanları tekrar yanıltıyorsunuz. 

Ankara Keçiören'deki ev adresime yakın siteler şubenizi arıyorum bizde değil diyor. Dağıtım yerini arıyorum sizi müşteri servisine yönlendiriyor. Müşteri servisini arıyorum talep oluşturdum diyor. Ama yine "ileri bir tarihte teslim edilecek" yazıyor. Lütfen kargom hangi şubede ise söyleyin gelip ben kendim teslim alayım. İnsanları bıktırdınız. 

Sipariş verdiğim firma gün içinde kargomu size teslim ettiği halde siz Ankara içindeki kargoyu bile günlerce bekletiyorsunuz. Yazık (takip numaramı tekrar yazayım çünkü görmüyorsunuz sanırım takip numaram: 1z76343v6805022914.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

UPS Türkiye Logo UPS Türkiye 25 Şubat 09:56

Değerli Müşterimiz, Öncelikle UPS’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri Tecrübe Merkezimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler