17 Eylül 2013 #2017668

UPS Türkiye Kargoların Yanlış Şehirlere Gönderimi!

UPS ile ilgili genel bir sıkıntı sanırım. Ne zaman bize UPS'den bir kargo gelecek olsa, ya depolarında bizim kartonumuzun barkodu yanlışlıkla çıkar ve barkodu bulamazlar ve haliyle teslimatı zamanında gerçekleştiremezler. Ya da son teslimatımızda yaşadığımız sıkıntı, kolinin birinin İstanbul'a ulaşması, ancak diğerinin Çanakkale'ye gitmesi.


Sözde uluslararası düzeyde bir şirket olan Amerikan kökenli UPS'e kalitesizliğin bu kadarını yakıştıramıyorum. Bundan sonra çalışacağım tüm firmalarıma ön şart olarak UPS'den bize mal göndermemelerini tembih edeceğim.

Gülnur 56 Okunma

Cevaplar

  • Gülnur24 Eylül 2013

    UPS konuyla ilgili bizimle irtibata geçmiştir. Sorunumuzu dinlemiştir ancak çözüm veya herhangi bir öneride bulunmamıştır. UPS ile ilgili halen sorunlarımız devam etmektedir. Tek çözümü onlarla çalışmamak ve bize gönderim yapanlara da kesinlikle UPS ile gönderim yapmamalarını söylemektir bizim için.

  • UPS Türkiye Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön