13 Şubat 2014 #2292246

UPS Türkiye Kargolarımı Geç Teslim Ediyor!

Oturduğum evin adresini Bayraklı olarak yazmama ve hatta adrese evimiz adresinin İzmir Hub dağıtım bölgesinde olduğuna dair not yazmama rağmen UPS Türkiye İzmir Hub kargolarımı önce Karşıyaka SS'e gönderiyor (örn: 1ZEF85526810972621 takip no'lu son kargom). Karşıyaka SS adresin kendi dağıtım bölgelerinde olmadığını anlayınca da İzmir HUB'a geri gönderiyor ve bu sefer kargom İzmir HUB tarafından teslim ediliyor.


Dolayısıyla evime gelmesi gereken kargolar 1 gün geç geliyor. Anlamadığım şey adres olarak bayraklı yazmama ve adreslere not düşmeme rağmen nasıl oluyor da kargolarım yine yanlış dağıtıcıya gönderilerek teslimatlar 1 gün geciktiriliyor!

Ömer 180 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    UPS Türkiye'den hızlı ve olumlu bir geri bildirim aldım. Sürekli tekrar eden ve sadece beni değil oturduğum mahalledeki tüm UPS Türkiye müşterilerini etkileyen sorunun kısa sürede çözüleceğini düşünüyorum. Teşekkür ederim.

  • UPS Türkiye Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön