Ups Türkiye İstanbul İçi 5 Gündür Gelmeyen Kargo

Berk Berk24 Şubat 17:34

Bugün teslim edilmesi gereken kargom hala ortada yok kargo numarası üzerinden de herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. İstanbul inde diğer kargo firmaları 24 saat içinde getirebiliyor iken UPS 5 gündür getiremedi.

3 gün önce kurye dağıtım için çıkarmış fakat ne dağıtan var ne gelen. Son 5 gündür sürekli evdeydim gelip de bulamama gibi bir durum da olamaz. Bu kadar yavaş çalışan bir firmayı büyük ihtimalle bir daha tercih etmeyeceğim. Kargo no. : 1z4a72y06801853939.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Berk 4 hafta önce

Kargo Takip no. : 1Z4A72Y06801853939 21 Şubatta kargoya verilen siyah razer marka mouse 2 hafta geçmesine rağmen İstanbul içi teslim edilmedi fakat kargo takip numarasında teslim edildi yazıyor en az 10 kere müşteri hizmetlerini aradım geri döneceğiz deyip dönmediler. Kargo elime ulaşmazsa 400 TL sonuna kadar haram olsun bir daha UPS asla tercih etmeyeceğim.

profile-icon Berk 25 Şubat 18:11

İrtibata geçen olmadı. 20 dakika lik yoldan gelecek kargoyu 6 gündür bekletmenizin sebebi nedir. Sitenizden baktığımda tahmini teslim günü Pazartesi yazıyordu. Kargo takip no. Da güncellenmiyor. Kullandığım en yavaş kargo firması. Yazıklar olsun!

UPS Türkiye Logo UPS Türkiye 25 Şubat 07:50

Değerli Müşterimiz, Öncelikle UPS’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri Tecrübe Merkezimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler