09 Aralık 2019
#13153061

UPS Türkiye İşini Yapamıyor

Paketim farklı ilden 1 günde bulunduğum şehre geliyor. 3 gün üst üste teslimata çıkarıp dağıtım yapmıyorlar sonunda gecenin 11 inde mesaj geliyor geldik bulamadık. Üstelik burası bir iş yeri her zaman açık. İletişim numarası yazıyorlar bizi arayın diye yazdıkları iletişim numarası uzun zaman önce değişmiş kullanılmıyor. İşini bu kadar özensiz yapan bir firma daha var mıdır acaba? Bir şubeleri de yok kendimiz gidip alalım. Yazıklar olsun UPS kargoya.

Deniz Deniz 1.954 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Deniz10 Aralık 2019

  Dün bütün gün paketim gelmedi. Bu sabah aradım ve paketimi dün getirdiklerini ama beni bulamadıklarını söyleyip şehir dışında bulunan aktarım merkezlerinden gidip almamı söylediler. Yalan üstüne yalan güvenlik kamerası mevcut gelen giden yok rezillik diz boyu. 1 haftada 1 paketi teslim ettiremedik beceriksiziz demiyorlar bir de beni suçlu buluyorlar. Sizler şahitsiniz Bu kadar şikayet yazdım bir yetkili de çıkıp arayıp senin derdin nedir problem nedir yardımcı olalım demedi. Göstermelik bir müşteri ilişkileri mesajı atmışlar hepsi bu. Yazıklar olsun UPS Türkiye ya. Bir yetkili duyuyorsa arasın beni. Operasyondaki Tüm rezilliklerini anlatayım onlara.

 • Deniz09 Aralık 2019

  Biraz önce müşteri temsilcisine ulaşabildim saat şu an 15:21 bana saat 14 te adresime gelip ulaşamadıklarını söylediler. Böyle bir saçmalık olabilir mi tüm gün onların gelmesini bekliyorum. Sonuç geldik bulamadık. Acilen paketimi istiyorum uğrayıp bulamayan eleman gelsin tekrar telefonum da açık adresimde gayet net.

 • Deniz09 Aralık 2019

  Hala dönüş yapan olmadı üstelik sabah saat 9 dan beri müşteri hizmetleri numaranıza ben ulaşmaya çalışıyorum. Telefonlara bakan kimse de yok. Mağduriyetimi nasıl gidereceksiniz acaba? Acilen aranıp Bu sorunun çözülmesini istiyorum...

 • UPS Türkiye Temsilcisi09 Aralık 2019

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle UPS’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri Tecrübe Merkezimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler