Ups Türkiye İle  4 Gündür Kargom Gelmiyor

Sohret Sohret12 Şubat 19:06

Ben böyle rezalet bir kargo şikayeti görmedim. Zara dan sipariş verdiğim ürünüm 4 gündür gelmiyor. İlk gün takip no. dan baktığım hatalı olmayan adresimi hatalı diye gösterdiler.Bunun üzerine öğlen 14.30 gibi müşteri hizmetlerini aradım ve adresimin doğru olduğunu ve sürekli bi adrese kargo aldığımı hiçbir firmanında hata bulmadığını söyledim.Adresimi doğruladılar ve siparişimin gün içinde geleceğini söylediler aynı gün aksam 17.30 gibi Ankara UPS den telefon geldi ve adresimin hatalı olduğunu söylediler ve kargomun ertesi günü iletileceğini söylendi.Tabii ki de bir bahane bu sadece ertesi gün öğle saatinde UPS müşteri hizmetlerini aradım ve kargo için teyit ettirmek istedim yine kargomun dağıtımda olduğunu söylediler ve gün içinde geleceğini belirttiler ve tabii ki de kimse gelmedi yine ertesi gün 3 kere aradım ve artık kargomu istediğimi belirttim. Ankara UPS tarafından beni arayacaklarını söylediler ce yine hiçbir şey yok günlerdir kargom Ankara yi geziyor ve UPS kargomu getirmiyor aşırı sorumsuz bir firma aynı şekilde. Zara müşteri hizmetleriyle iletişime geçip şikayette bulundum ve şikayette bulunmaya devam edeceğim. Sorumsuz bir firmasınız.

Cevaplar

profile-icon Sohret 13 Şubat 07:36

1Z8A289F6813250980 buyurun Umarım yardımcı olursunuz müşteri hizmetlerini tekrar arayıp artık kargom gelene kadar telefonu kapamamayi düşünüyorum!

UPS Türkiye Logo UPS Türkiye 13 Şubat 07:31

Değerli Müşterimiz, Öncelikle UPS’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için 1Z ile başlayan 18 haneli takip numaranızı paylaşmanızı rica ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri Tecrübe Merkezimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Sohret 13 Şubat 10:52  

    Kargoyu teslim etmemek için sadece adres eksik bahanesi kullanıyorlar. Sorumsuz berbat bir firma.

  • profile-icon Dilek 13 Şubat 10:34  

    Bana da aynı adres yetersiz bahanesini yazmışlar ürünümü takip numarasıyla aratınca gördüm demek ki bu firma her ilde aynı sistemi yürütüyor. Anlamadığım başka illerden bulunduğumuz ile kadar kargoyu neden zahmet edip taşıyorlar o zaman?

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler