23 Mart 2015

UPS Türkiye İade Kargomu 4 Gün Şubede Bekletti!

TurkNet'ten adıma gelen kargo 14 Mart'a geliş Konya şubesine bana 16'sı akşam teslim edildi. Daha sonra ben taahhütnameyi imzaladım aynı gün kargo ile iade edilecek diye beklerken ayın 19'unda (Mart) TurkNet kargonun tarafımda durduğu iade edilmediği aradığımda söylenildi.


Konya UPS Türkiye'yi aradığımda bakacaklarını döneceklerini söylediler dönen olmadı. Tekrar aradım bana sahte bir takip numarası verildi. Ayın 18'inde kargo gönderildi denildi. TurkNet kargo numarasının yanlış-eksik olduğunu söyledi.


UPS Akdeniz bölge müdürlüğünü aradığım da kargomun (barkod okunmamış gönderilmemiş.) ve 19 unda kargo 4 gün sonra gönderildi. Tabi ki bu aksaklıktan dolayı ben mağdur oldum. İşlerim aksadı.

Hayrullah 407 Okunma

Cevaplar

  • Hayrullah'ın Teşekkür Mesajı23 Mart 2015

    İlgili firma durum ile ilgili olarak, laubali olan ve görevinde yanlışlık-eksiklik yapan çalışan ile ilgili yaptırım içinde bulunduklarını bildirdiler, duyarlılıkları için teşelkür ederrim

  • UPS Türkiye Temsilcisi23 Mart 2015

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön