13 Ekim 2016 #6681151

UPS Türkiye Hasarlı Ürün Teslimi!

Geçen hafta cep telefonumu garanti servisine gönderdim fakat kargo esnasında telefonumun ekranını kırmışlar dolayısıyla teknik servis ekranı kırık olduğundan geri iade olarak gönderdi. Kargo takip no... .: 1ZW44R046826267592 pazartesi günü dağıtıcı kurye bulunduğum ilçeye geldi ve ben ürünün hasarlı olduğunu gösterdiğim halde tutanak tutmadı. Ürünü teslim alıp kargo ücretini karşılayıp şubeye gelmemi belirtti. Bende mesai şartlarından dolayı şubeye gelemeyeceğimi söyledim. Bu rağmen zorla bana ürünü teslim etti ve ücretini de ödedim. Müşteri hizmetlerini aradım kayıt oluşturduk yetkili kişi adresinize gelip tutanak tutacak dediler fakat hala ne arayan var ne de gelen. 10 gündür mağdur durumdayım. Mağduriyetimin tazmin edilmesini acil talep ediyorum.

Doğan 255 Okunma

Cevaplar

  • Doğan26 Ekim 2016

    Ayın 21 inde gerekli evrakları mail yoluyla gönderdim. Hasar servisi tarafından incelenip 15 iş günü içinde bilgi verileceğini söylüyorlar. Benim o kadar vaktim yok 3 haftayı geçti ve bu iş benim canımı sıktı ben ürünümün ücret iadesi ya da yenisini istiyorum. Sonuçta benim gördüğüm ekranın kırık olması diğer donanımlarda hasar olup olmadığını bilmiyorum dolayısıyla daha sonra yine sorun olacaktır.

  • Doğan18 Ekim 2016

    Cumartesi günü bizzat Uşak'taki şubenizle işlemleri yapıp ürünü tekrar teknik servise göndermek üzere hazırladık fakat hala ürünümün teknik servise ulaştığına dair bilgi gelmedi normalde bir günde ulaşıyordu. Hala bekliyorum bakalım kaç gün daha bekleyeceksem.

  • UPS Türkiye Temsilcisi13 Ekim 2016

    S. Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön