UPS Türkiye Gönderi Takibi

Taygun Taygun30 Mart 13:36

1Z76343V6805293211 kodlu siparişim ile ilgili ek’te bulunan uyarıyı alıyorum. Vatan Bilgisayar gönderi sipariş numarası ile UPS’e teslim edilmiştir bildirimini cumartesi yaptı. Bu durum ile ilgili hemen dönüş bekliyorum. Müşteri hizmetlerinde tam olarak 23 dakika bekledim ve kimse telefonu açmadı!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Taygun 01 Nisan 15:21

Paketim elime ulaştı. Bir daha asla ama asla UPS ile çalışan bir firmadan sipariş vermeyeceğim. Gerekirse 100-200₺ fazla ödeyip başka yerden sipariş edeceğim!

profile-icon Taygun 31 Mart 20:02

Ek’te göreceğiniz fotoğrafta da siparişimin şimdi şubede beklediğinden bahsediliyor. İnanılmazsınız yazık.

profile-icon Taygun 31 Mart 17:26

Ek’te görülen mesajlardan sonra rahatlamıştım ama uzun bir bekleyiş sonrası mesai bitmeden saat 16.30 civarı müşteri hizmetlerini aradım. Telefondaki gereksiz düzgün diksiyonlu hanımefendinin siparişinizin ne zaman teslim edileceğinin sözünü veremiyoruz demesi... İstanbul’da hanfendi paket nasıl gelemiyor benim olduğum lokasyona? Planlamanızı yapmadınız mi? Operasyon departmanınız ne iş ile meşgul? O zaman bana tam tarih verin boşuna umutlandırmayın. Ayıp.

profile-icon Taygun 30 Mart 13:43

Ayrıca Vatan’dan gelen siparişiniz UPS’e teslim edilmiştir mailini ekte bulabilirsiniz!

UPS Türkiye Logo UPS Türkiye 30 Mart 13:42

Değerli Müşterimiz, Öncelikle UPS’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri Tecrübe Merkezimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler