20 Ağustos 2016

UPS Türkiye Eve Geldik Bulamadık!

19.8.2016 tarihinde teslim edileceği bildirilen kargoyu evde insanları esir ederek bekletiyorsun ama adamlar teslim edemiyor üstüne üstlük "dağıtım gününde kapalı olduğu bilinen işyeri" notunu düşüyorlar. Bu ne demek oluyor biz dağıtımı bitiremedik insanları beklettik e ne yazalım tabii ki bunu yazarım suçu direk onlara atalım ve bilhassa da Seyrantepe şubesinde çalışan bir bayan var düşman başına bırakın telefonlara bakmayı paspas bile yaptırılmaz.

Ferhat 114 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat20 Ağustos 2016

    İrtibata geçmenize hiç gerek yok. Gelecek kargoyu da teslim almıyorum. Bundan sonra da UPS Türkiye ile çalışan kim olursa olsun siparişte bulunmuyorum. Hatta işin daha da tuhafı bundan önceki yaptığım bir siparişte de evde kimse yokken gelip başka dairelerden birine kapıyı açtırıp ürünü daire kapısına bırakmaları artık bundan başka diyecek bir şey bulamıyorum. Bu ürünü kaybolsa teslim alan ben gözüküyorum nasıl bir çalışma şekli nasıl bir zihniyet var almıyorum.

  • UPS Türkiye Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön