05 Ekim 2016

UPS Türkiye Ciddiyetsizlik ve Mağduriyet!

Apple Türkiye'den almış olduğumuz ürünlerin 04.10.2016'da gelmesi gerekirken aramamızda karşımıza çıkan kendini yetkili olarak tanıtan A** hanım bize her türlü engeli yaratarak kargomuzu almamızı engellemiştir. Konu ile yapılan açıklamada kurye aracının arıza yapması nedeni ile kargonuz teslim edilememiştir denildi. Bu kadar büyük kargo firmasında kuryelerin telefon kullanmaması ve bizim talep ettiğimiz halde şubeden kargomuzu teslim alamamamız dan dolayı büyük mağduriyet ve maddi zarar görmüş durumdayız. Ayrıca aradığımızda her karşımıza çıkan kişinin UPS yetkilisi olması ve bize lakayıt şekilde cevap vermesi de hiç UPS Türkiye unvanına yakışmamıştır.

Yahya 324 Okunma

Cevaplar

  • Yahya'nın Teşekkür Mesajı06 Ekim 2016

    Yapmış olduğum şikayet neticesinde konuyla alakadar olan Esra Hanım' a sorunumuzu çok kolay ve hızlı şekilde çözdüğünden dolayı teşekkür ederim. Bütün çalışanlarınızın aynı nitelikte olmasını bekliyoruz.

  • UPS Türkiye Temsilcisi05 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için müşterimizle en kısa sürede irtibata geçilecektir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön