29 Ağustos 2013 #1982980

UPS Türkiye Aynı Şehirde 2 Gündür Gelemeyen Kargo!

UPS Kargo'nun kargo şirketleri arasında en iyisi olduğunu düşünüyordum. Ta ki bu olaya kadar. Vatan Bilgisayar'dan vermiş olduğum sipariş 2 gündür Bursa'da ve elime geçmiyor bir türlü. Kargonun teslimat adresindeki değişikliği idrak edemeyen bir şirket var karşımda. Kargo gün içinde elime ulaşsın diye de sabah erkenden bildirdim. Adres değişikliğini yani kurye dağıtıma çıkmadan önce ama şirket çalışanları buna rağmen kuryeyi yola çıkartmış daha sonra paketi geri getirmiş ve ana şubeye yönlendirmiş.


Neyse ikinci gün gelir dedim, ikinci gün de gelmedi kargo. Umarım üçüncü gün gelecektir. Yoksa telefon açıp hakaret edeceğim. UPS Bursa şubesi vasat kargo şirketleri gibi kalitesi hayal kırıklığı.

Necati 57 Okunma

Cevaplar

  • Necati30 Ağustos 2013

    Görüşme yaptığımız firma personeli hanımefendiye sorunu açıkladım. Görüşmedeki tavrı olumluydu. Ancak kurum içerisinde nasıl bir uygulama yaptıkları ve çözüm ürettikleri hakkında bilgim yok. O yüzden bu konulara ortalama olsun diye 5 puan verdim.

  • UPS Türkiye Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize arz eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön