08 Ekim 2015

UPS Türkiye Yanlış Faturalandırma!

Sürekli uyarılarımıza rağmen dosya gönderilerimizi koli gönderisi gibi faturalandırıyorlar. Artık bunun bilinçli olduğunu düşünmeye başladım. Çünkü binlerce müşteriye bunu yapsalar ve birçok kişi bu konuyla ilgilenmese ciddi bir haksız kazanç sağlanacak. Bir şirket basit bir dosya gönderisini sürekli uyarılara rağmen nasıl koli gönderisi gibi faturalandırılır? Bu nasıl profesyonellik anlayışı?

Ömer 53 Okunma

Cevaplar

  • Ömer28 Ekim 2015

    Müşteri ile irtibata geçmek sorunu çözmüyor. Hem yazılı olarak hem de sözlü olarak yapılan hatalı fatura düzenlemeleri (hatalı olduğunu düşünmek istiyorum çünkü artık kötü niyetli haksız kazanç sağlamak adına yapıldığını düşünmeye başladım) ile ilgili sıkıntı hala devam ediyor. Bir insan döküman gönderisini her faturada nasıl koli gönderisiymiş gibi girebilir, kayıt altına alır. Ben sizin her yanlış kestiğiniz faturaya iade faturası kesmek zorunda mıyım? Bu kadar mı amatörsünüz? Bu kadar mı kötüsünüz?

  • UPS Türkiye Temsilcisi08 Ekim 2015

    Sayın Yetkili, Sitedeki bildirime istinaden müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, UPS Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön