UPS Türkiye Ürünü Adrese Teslim Edemiyorlarmış!

Rabia G. |

Kliksa.com'dan 07.06.2014 tarihinde TV sipariş ettim. Adresi olarak da ev adresimi verdim. UPS Türkiye'nin kuryesi ürünü teslim etmek için aradı evde olmadığımı çalıştığımı ancak akşam 18:30 gibi evde olabileceğimi söyledim, olmaz gelemeyiz dediler. Ne olacak diye sorduğumda ürünün firmaya iade edileceğini söylediler!

Evde yokum başka zaman getirin dedim kabul etmediler. Sonunca kurye telefonu yüzüme kapattı! UPS Türkiye müşteri hizmetlerini aradım onlar biz birşey yapamayız dediler. Firma saatli teslimat için saat verirse iletiriz dediler. Firmayı saatli teslimat için not iletiriz kargoya dediler ve ilettiler. Ama ertesi gün yine öğlen saatlerinde kurye arayıp teslim için geleceğini söyledi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rabia G.
  17 Haziran
  10:51

  ürün elime ulaştı ama cumartesiye kadar beklemek zorunda kaldım. çalıştığım için akşam getirmelerini istedim getiremeyiz firmaya geri gider deyip ilgilenmediler. sonrada kurye telefonu yüzüme kapattı. şikayet etmemiş olmasam müşteri hizmetleriyle görüşmesem herhalde geri dönecekti. uluslararası bir firmadan böyle ilgisizlik beklemezdim. bir daha tercihim olmayacak bir kargo şirketi.

 • 12 Haziran
  16:23

  Sayın Yetkili,

  Sitenizdeki bildirime istinaden müşterimize mail olarak bilgilendirme sağlanmıştır.

  Bilgilerinize arz eder,iyi günler dileriz

  Saygılarımızla,
  UPS Türkiye